הטרנד הכי חם בשוק המזון – שקיות דויפאק ושקיות עומדות לעסקים

חברת פלקסופרינט בע”מ מתמחה בייצור שקיות מכל הסוגים: שקיות ניילון ושקיות דליה, שקיות בננה ושקיות דאפי, שקיות נייר וגם שקיות דויפאק איכותיות לעסקים.

מהי שקית דויפאק (שקית עומדת)?

שקיות דויפאק הן שקיות בעלות תחתית המאפשרת לשקית לעמוד באופן עצמאי על המדף ולכן נקראות מדי פעם “שקיות עומדות” או “שקיות כיס”. השקיות עשויות בדרך כלל מכמה שכבות של חומרים שונים, המחוברים ביניהם בלמינציה. לפי הצורך, ניתן שקיות ניילון שקופות עבות הכוללות “חלון” שקוף בחלק הקדמי של השקית, המאפשר ללקוחות לראות את תוכן השקית.

שקיות דויפאק נחשבות למוצר מוביל בתחום האריזה הגמישה, ומתאימות במיוחד לאריזת מוצרים הרגישים לאור, לאוויר וללחות: קטניות, קרוטונים, שקדי מרק, ממתקים, אבקת סוכר, קפה, פריכיות, תבלינים, ועוד.

מה היתרונות של שקיות דויפאק - שקיות ניילון שקופות עבות?

שקיות דויפאק מספקות יתרונות רבים:

מחפשים שקית דויפאק לעסקים? חברת פלקסופרינט תוכל לייצר עבורכם שקיות דויפאק איכותיות ומעוצבות, שקופות או אטומות, עבות או דקות, ממגוון של חומרים (פלסטיק, אלומיניום ועוד), והכל בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם.

ממה עשויות שקיות דויפאק?

שקיות דויפאק עשויות לרוב מכמה שכבות, וכל שכבה מספקת תכונות אחרות והגנה אחרת למוצר. ניתן לייצר שקיות דויפאק מיריעות פוליאתילן, אלומיניום, נייר, פוליאסטר וגם מנייר קראפט. השילוב בין השכבות מאפשר לייצר אריזה מנצחת, ששומרת בצורה הטובה ביותר על המוצר שלכם. כל השכבות ניתנות לאיטום באמצעות חום.

שקית דויפאק עומדת – הגנה מקסימלית וחוויית קנייה איכותית עבור הלקוחות שלכם

חברת פלקסופרינט בע”מ היא מהמובילות בארץ בייצור פתרונות אריזה למזון, ומספקת שירותי אריזה ועיטוף לחברות המובילות במשק. אנחנו יודעים לייצר שקית דויפאק שהיא חוויית קנייה בפני עצמה, ותעזור לכם לבלוט על המדף. כל השקיות שלנו מודפסות ברמה הגבוהה ביותר, ומעוצבות בהתאם לדרישות המיתוג של הלקוח.

כמו כן, נוכל להוסיף לשקיות תוויות, ריצ’רץ’ או זיפר לסגירה חוזרת, ועוד.

המחלקה הגרפית והצוות הטכני ישמחו לספק לכם יעוץ מקצועי, ולסייע לכם להתאים את השקית הנכונה למוצר שלכם. 

 

מאמרים נוספים

איך אפשר לעזור?

נשמח שתמלאו את הפרטים הבאים ונציג שלנו יחזור אליכם ואליכן בהקדם האפשרי