איך לשדרג את חווית הקנייה בעזרת שקיות נייר ממותגות לעסק?

אם אתם קוראים את המאמר הזה, כנראה שאתם בעלי עסקים שמכוונים גבוה, ורוצים לשדרג את חוויית הקנייה של הלקוחות שלכם. וזה מצוין! כידוע, שדרוג חוויית הלקוח = שיפור המכירות.

שקיות נייר ממותגות לעסק נותנת הרבה, והן כלי חשוב. אבל לפני שנתחיל לדבר על שדרוג חוויית הלקוח עם שקית נייר, בואו ניקח צעד אחורה ונבחן את הנושא מנקודת מבט רחבה יותר: מה בעצם אנחנו מנסים להשיג? ואיך אפשר להשתמש בשקיות נייר ממותגות לעסק בצורה חכמה כדי להשיג את המטרה שלנו?

לומדים מהטובים ביותר ומשיגים תוצאות בעזרת שקיות נייר ממותגות לעסק

אחד הדברים החשובים בעולם העסקים, הוא להסתכל על תחומים מקבילים, ללמוד מהם טריקים ותובנות, וליישם את מה שלמדנו בתחום הפעילות שלנו. אם לדוגמה נסתכל על עולם העיצוב, נראה שבכל העסקים המובילים פועלים מומחים ל – Customer Experience Design, כלומר מומחים לעיצוב חוויית הלקוח. אבל מה זה בעצם?

מדובר על תהליך עיצוב חוויית הלקוח (ולא סתם הדגשנו את המילה “תהליך”…). המטרה היא לבצע אופטימיזציה של חוויית הלקוח בכל אחד משלבי הקנייה: לפני הקנייה, במהלך הקנייה, ואחרי הקנייה. כך, הלקוחות מפתחים נאמנות למותג, יוצאים מכל רכישה בתחושה טובה יותר, ומרוצים יותר גם מהמוצר עצמו!

ואיך שקיות נייר לעסקים ושקיות נייר ממותגות קשורות לכל זה?

שקיות נייר לעסקים ושקיות נייר ממותגות הן חלק בלתי נפרד מעיצוב חוויית האינטראקציה של הלקוחות שלכם עם המותג. בניגוד לתפישה המקובלת, השקיות לא משפיעות רק בשלב הסופי, אחרי הרכישה. כדאי לזכור שהלקוחות שלכם רואים את השקיות עוד לפני שהם מבצעים את הרכישה. הם רואים לקוחות אחרים בחנות עם השקיות, והם מתרשמים מהן לטובה או לרעה.

העיצוב של שקיות נייר ממותגות משפיע באופן משמעותי על התדמית של המותג שלכם, על חוויית הקנייה שאתם מעניקים ללקוחות, ועל כל תהליך עיצוב חוויית הלקוח.

ההשפעה של שקיות נייר ממותגות ושקיות נייר לעסקים על מיתוג העסק שלכם

איפה אתם עומדים ביחס למתחרים שלכם? ולמה הלקוחות שלכם מצפים? שקיות נייר ממותגות ממצבות את העסק שלכם ביחס לעסקים אחרים בתחום. חשוב וכדאי לראות איזה מן שקיות יש לעסקים דומים שפועלים בנישה שלכם. לא כדי להעתיק את העיצוב (ממש לא, העיצוב שלכם צריך להיות מיוחד!) אלא כדי להבין מה מקובל בשוק שלכם, ולמה הלקוחות מצפים.

אם לכל העסקים בנישה שלכם יש שקיות נייר ממותגות עבות, עם ידיות מגולגלות לדוגמה, מדובר כנראה על שוק יוקרתי ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם “להוריד את הרמה” ולהשתמש בשקיות פשוטות יותר, או דקות יותר. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להשתמש, לדוגמה, בשקיות נייר ממותגות בהדפסה איכותית פחות, משום שהעסק שלכם יפגע מכך.

שקיות נייר ממותגות מדברות עם הלקוחות. מה השקית שלכם אומרת?

אנחנו ממליצים לבעלי עסקים לנטוש את הקונספט המיושן שלפיו שקיות הן בסך הכל כלי נשיאה. היום כבר ברור שזה לא נכון. מומלץ לאמץ נקודת מבט רחבה ואסטרטגית יותר: שקיות נייר לעסקים “מדברות” עם הלקוחות. שקיות נייר ממותגות הן נציגות מכירה לכל דבר. הן יוצרות דיאלוג ללא מילים, הן משכנעות את הלקוחות לפני רגע המכירה, והן ממשיכות לייצג אתכם אחרי שהלקוחות יצרו מהחנות.

שקית נייר ממותגת אומרת כל מיני דברים על העסק שלכם. היא אומרת, לדוגמה: אני מייצגת עסק יוקרתי, ולכן אני שקית עבה עם גימור מיוחד. או שהיא אומרת: אני מייצגת עסק בעל מודעות לסביבה, ולכן אני שקית נייר ממותגת שעשויה מנייר קראפט. או שהיא אומרת: אני שקית נייר שמייצגת חנות מגניבה, ולכן העיצוב שלי הוא אחר מכולם, ואי אפשר להתבלבל כשרואים אותי, כולם יודעים את מי אני מייצגת. ובמילים אחרות: שקיות נייר ממותגות הן כמו הבגדים שאתם לובשים – הן אומרות לעולם מי אתם.

שקיות נייר לעסקים – איך בוחרים את השקית הנכונה?

זה אולי נראה קל ופשוט לבחור שקיות נייר ממותגות לעסקים, אבל למעשה מדובר על משימה קצת מסובכת.

קודם כל, צריך למצוא יצרן שקיות איכותי. ובואו נהיה כנים לרגע: לא כל מי שמפרסם את עצמו באינטרנט בתור “יצרן שקיות מספר 1” באמת יכול לייצר ולהדפיס שקיות נייר ממותגות לעסקים ברמה שאתם רוצים… חשוב למצוא יצרן שקיות נייר שיכול לייצר עבורכם שקיות נייר ממותגות, ובאופן כללי שקיות לעסקים במחירים משתלמים, ובאיכות גבוהה.

בחברת פלקסופרינט, לדוגמה, תמצאו כמה ממכונות הדפוס המתקדמות בעולם, המבטיחות איכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו להדפיס במהירות ובאיכות מדהימה, עד 8 צבעים, ברמת דיוק שקשה מאד למצוא במקומות אחרים. והמחירים? אתם תופתעו לטובה. אין שום ספר שהתמורה שתקבלו עבור הכסף שלכם תהיה הרבה יותר גבוהה!

בסופו של יום כדאי לזכור – יש סיבה לכך שגם החברות המובילות במשק וגם עסקים קטנים ובינוניים בוחרים לעבוד עם פלקסופרינט. הם יודעים מה הם עושים…

שנית, צריך לדאוג לעיצוב הנכון של שקיות נייר ממותגות לעסקים. חשוב לבצע תחקיר מקיף, הערכת מצב שמשקללת את כל הפקטורים, ולקחת בחשבון מספר רב של משתנים לפני שמעצבים, מייצרים ומדפיסים את השקיות לעסק שלכם. אם עוד לא יצא לכם לקרוא, אנחנו ממליצים שתעיינו במאמר שלנו, על השגיאות שבעלי עסקים עושים כשהם מעצבים שקיות לעסק שלהם. למרבה הצער הרבה בעלי עסקים לא מודעים לכל הדברים שיכולים להשתבש, והם משלמים על הטעויות האלה כסף רב. וחבל! אפשר לחסוך כאב לב וכאב ראש, ולהפקיד את המשימה בידי מקצוענים.

הצוות המקצועי של פלקסופרינט מנוסה מאד, ויודע בדיוק איך לעצב שקיות נייר ממותגות לעסקים צורה נכונה, מדוייקת ואיכותית. העיצוב של שקיות הנייר הממותגות יראה בדיוק כמו שחלמתם, אבל בלי שגיאות טכניות מעצבנות ובלי תקלות שעולות לכם כסף רב…

סקרנים לדעת מה אנחנו יכולים לעשות עבורכם? התשובה היא הרבה! אתם מזומנים לקבוע פגישת יעוץ ללא התחייבות וללא תשלום עם חברת פלקסופרינט, המומחים להדפסת שקיות נייר ממותגות ושקיות לעסקים מכל הסוגים.

 

מאמרים נוספים

איך אפשר לעזור?

נשמח שתמלאו את הפרטים הבאים ונציג שלנו יחזור אליכם ואליכן בהקדם האפשרי