שקיות נייר מעוצבות לחנות תכשיטים

שקיות נייר מעוצבות הן כלי שיווקי עבור כל חנות. אבל במקרה של חנויות תכשיטים, מדובר על כלי חשוב במיוחד. במאמר זה נבין כיצד משפיעות שקיות נייר מעוצבות על הפסיכולוגיה של הלקוח, ונגלה מה חשוב לדעת כשרוכשים שקיות נייר ממותגות.

שקיות נייר מעוצבות – הפסיכולוגיה של הלקוח

כפי שאתם בוודאי כבר יודעים, מי שעובד בחנות תכשיטים צריך להיות הרבה יותר מ”סתם מוכר”. היכולת “לקרוא” את הלקוח, להבין את מה שנאמר בין השורות, ולהתאים את התכשיט המתאים למי שעומד לפניכם היא יכולת הכרחית.

חנות תכשיטים היא לא מכולת. אך אחד לא נכנס לחנות תכשיטים כי הוא “צריך” מוצר צריכה בסיסי. חנות תכשיטים מוכרת ללקוחות שלה משהו אחר לגמרי – קסם, סטייל, פנטזיה, ויוקרה.

משום כך, ברור לגמרי שכל אלמנט בחנות חייב לשקף את התדמית שעבדתם קשה כל כך ליצור. וחלק בלתי נפרד מהתדמית הזאת, הוא שקיות נייר מעוצבות הניתנות ללקוח בתום הקנייה. זה הטאץ’ הסופי.

פסיכולוגיה של צרכנים – איך מעצבים שקית שמקסימה את הלקוחות ומגדילה את המכירות?

מאות מחקרים נערכו בשנים האחרונות בניסיון לפענח את הפסיכולוגיה של הצרכנים. היום החוקרים כבר מבינים שמגוון מרכיבים נכנסים לתהליך המכירה, ויוצרים את מה שמכונה בשפה המקצועית “חוויית הלקוח”.

מה הקשר בין שקיות נייר מעוצבות לפסיכולוגיה של הלקוחות?

חשוב להבין שכשזה מגיע לחוויית הלקוח, האלמנטים הרציונליים הם חשובים, אבל האלמנטים הלא רציונליים שמכתיבים את התנהגות הלקוח הם חשובים לא פחות.

אנחנו בני אדם, ולא כל ההחלטות והמחשבות שלנו הן רציונליות. המחשבות הבלתי רציונליות משחקות תפריד מכריע בגיבוש הדעה על המותג, ומחקרים רבים מראים שחלק בלתי נפרד מהדעה שלקוחות מגבשים קשורה לשקיות ולאריזות שבהן המותג משתמש.

פעם, היו בעלי עסקים שחשבו שהשקית היא בסופו של דבר רק כלי פונקציונלי, שמגיע בסוף שלב המכירה, ולכן החשיבות שלה היא שולית. היום אנחנו מבינים שזו טעות! האם ידעתם, לדוגמה, ש:

-שקיות נייר מעוצבות משפיעות גם על ההחלטה לקנות את המוצר? הלקוחה שנכנסת אליכם לחנות רואה לקוחות אחרים שיוצאים ממנה עם שקיות ביד, ומגבשת תוך שניות דעה על אופי החנות והסגנון שלה.

-שקיות נייר מעוצבות לחנויות תכשיטים יכולות לקבע בראשו של הלקוח תוך שניות ספורות דעה מוצקה בנוגע לאיכות החנות ורמת התכשיטים שבה.

-שקיות לחנויות תכשיטים הן כלי שיווקי ותדמיתי חשוב לא פחות מעיצוב החנות.

-שקיות נייר מעוצבות לחנויות תכשיטים “מתקשרות” עם הלקוחה, ויוצרות חיבור ריגשי בינו לבין המותג.

שקיות נייר מעוצבות לחנויות תכשיטים שהלקוחות יהיו גאים להחזיק

יש לנו שאלה חשובה עבורכם: האם שקיות הנייר שלכן הן סטנדרטיות ופונקציונליות, או שהן סמל סטטוס?

-האם בחרתם בשקיות נייר מעוצבות לחנויות תכשיטים שממשיכות באופן ישיר את הקו המיתוגי והעיצובי שלכם? ולפני שאתם מזדרזים לענות, קחו בחשבון שהכוונה איננה רק לשקיות שעליהן הדפסתם את הלוגו של החברה…

כשאנחנו מדברים על שקיות נייר מעוצבות שממשיכות באופן ישיר את הקו המיתוגי של העסק שלכם, אנחנו מתכוונים לשקיות נייר מעוצבות שעשויות מסוג מסוים של נייר, עם סוג מסוים של ידית, עם סוג מסוים של גימור, ועם סוג מסוים של הדפסה…

שוק התכשיטים מציב סטנדרטים אחרים לגמרי בפני בעלי עסקים, ושקיות נייר מעוצבות לשוק זה הן חלק בלתי נפרד מהמשחק.

האם השקיות שלכם מעוררות תגובה רגשית חזקה?

כל אלמנו בעסק שלכם צריך לפנות גם לראש וגם ללב של הלקוחות. מדובר על אחד הכלים החשובים שיש לעסק כדי לבדל את עצמו ולכבוש את הקהל. אם השקית שלכם לא מעוררת אצל הלקוחות תגובה רגשית, כנראה שטעיתם בעיצוב השקית…

האם השקית שלכם מעודדת נאמנות למותג?

אם יש לכם שקיות נייר מעוצבות שלא מעודדות נאמנות למותג הספציפי שלכם, אתם מפספסים הזדמנות מיתוגית אדירה! כדאי לכם לקבוע פגישה ללא התחייבות עם הצוות המקצועי של פלקסופרינט, ולקבל ייעוץ חכם. בפלקסופרינט אנחנו מתמחים בייצור שקיות נייר מעוצבות ושקיות ממותגות לעסקים מכל הסוגים ומכל החומרים, שמשיגות את המטרה הרצויה.

האם השקיות שלכם מאכזבות?

אנחנו מקווים מאד שלא, אבל כדאי שתדעו שגם זה קורה לעיתים… הלקוחות קונים מוצר ומצפים לקבל אותו ארוז באריזה מסוימת, בתוך שקית נייר איכותית ויפה, שנחרטת בזיכרון.

מה קורה אם הלקוחות מקבלים שקית שלא עונה על הציפיות? סדרה של מחקרים פסיכולוגיים שנערכו נתנה לנו את התשובה: הלקוחות חשים אכזבה גדולה. הם מופתעים  לרעה. מתרחשת פגיעה בנאמנות למותג.

לעיתים הלקוחות גם חושבים לעצמם – אולי עשינו טעות שבחרנו דווקא את המותג הזה?

חשוב לזכור: אלה לא תמיד מחשבות רציונליות. הרבה פעמים הלקוחות כלל לא מודעים לכך שזה מה שחולף להם בראש. אבל באותן שניות, משהו משתנה בהם. משהו לא “מתחבר” עד הסוף, ותחושת האכזבה הזאת גורמת לנזקים משמעותיים לעסק שלכם.

האם הלקוח מרגיש שזלזלו בו?

כשעסק כמו חנות תכשיטים משתמש בשקיות נייר מעוצבות לחנויות תכשיטים מסוג פשוט מידי (שקיות נייר מחומרים זולים, או שקיות נייר עבות אבל בעיצוב שגוי ולא מספיק מיוחד), הלקוח נעלב. כן, זה עד כדי כך פשוט. הלקוח נעלב, ומשנה את דעתו על המוצר שעד לפני רגע הוא אהב כל כך. הנזק שנגרם הוא אדיר, ואפשר היה למנוע אותו בקלות…

האם השקית מעצימה את ההתלהבות של הלקוח?

שקיות נייר מעוצבות לחנויות תכשיטים יכולות לא רק להרוס, אלא גם ובעיקר לשדרג את העסק שלכם! שקיות נייר ממותגות ויפות, ובאופן כללי שקיות לעסקים בעיצוב חכם ויוקרתי, מעצימות את ההתלהבות של הלקוחות. שקיות נייר מעוצבות בעיצוב נכון גורמות ללקוחות לשמוח שבחרו דווקא בעסק שלכם.

הן גורמות ללקוחות להתרגש מהמוצר, ולצאת לרחוב בתחושת גאווה. זו התחושה שאתם רוצים לעורר! כשהלקוחות שלכם רוצים להשוויץ במוצר שקנו אצלכם, זה מקדם המכירות הכי טוב שאתם יכולים לקוות לו!

שקיות נייר ממותגות יכולות להשפיע בצורה נפלאה על התדמית שלכם ועל המכירות שלכם

החוכמה היא לדעת איך לעצב את השקיות בצורה הנכונה, היפה והמשתלמת ביותר, כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

אם אתם זקוקים לשקיות נייר מעוצבות לחנויות תכשיטים, או לכל עסק אחר, אתם מוזמנים לפנות לחברת פלקסופרינט. לחברת פלקוספרינט יש ניסיון של למעלה מ-40 שנה בייצור שקיות ומארזים לכל סוגי העסקים בישראל.

הצוות המקצועי של פלקסופרינט ילווה אתכם מהשנייה הראשונה, ויציע לכם פתרונות חכמים ויפהפיים, במחירים משתלמים.

מאמרים נוספים

איך אפשר לעזור?

נשמח שתמלאו את הפרטים הבאים ונציג שלנו יחזור אליכם ואליכן בהקדם האפשרי