שקיות נייר מעוצבות – הטרנד האהוב על הצרכנים

שקיות נייר מעוצבות-שקיות נייר חום-שקיות נייר ממותגות-שקיות נייר לטייק אוויי

חברת פלקסופרינט בע”מ מתמחה בייצור שקיות מכל הסוגים: שקיות ניילון ושקיות דליה, שקיות בננה ושקיות דאפי, שקיות דויפאק וגם שקיות נייר איכותיות ויפות.

שקיות נייר מעוצבות לעסקים  - במחירים מנצחים

שקיות נייר נחשבות לידידותיות יותר לסביבה, וזוכות לפופולריות גדולה בקרב הצרכנים. עסקים רבים באירופה ובארצות הברית החליטו לעבור לשקיות נייר ושקיות רב-פעמיות, וזכו כך להצלחה רבה. למעשה, מחקר מקיף משנת 2018 הראה ש-67% מהצרכנים מודים שההחלטה שלהם אם לקנות מוצר מסויים מושפעת בין השאר מהחומר שממנו עשויה האריזה. 71% אמרו שהם יעדיפו מוצר שארוז בנייר או בקרטון.*

לקוחות רבים ישמחו לגלות שהעסק שלכם מחויב לשמירה על איכות הסביבה, ויעריכו את הבחירה בשקיות נייר

שקיות נייר נחשבות ליוקרתיות ואלגנטיות, ובחברת פלקסופרינט תמצאו מגוון רחב של שקיות נייר בכל הצורות ובכל המידות, בכל הצבעים ועם כל סוגי הידיות. שקיות הנייר שלנו מתאימות בצורה מדויקת לצרכים שלכם, ומאפשרות שימוש חוזר.

בניגוד לחברות רבות אחרות, בחברת פלקסופרינט בע”מ  תמצאו מבחר גדול ומלאי מקיף, לכל סוגי בתי העסק.  

שקיות נייר לטייק אווי, מסעדות, שווקים, ודוכני מזון

בפלסקופרינט בע”מ תוכלו למצוא גם שקיות נייר מיוחדות לטייק אווי, דוכני מזון, שווקים ומסעדות. השקיות חזקות ופונקציונליות, ומעוצבות במיוחד לשוק זה.

שקיות נייר מודפסות וממותגות – הבחירה השיווקית החכמה והידידותית לסביבה

יותר ויותר בעלי עסקים משתמשים כיום בשקיות נייר ממותגות עבור מוצרי ביגוד ואלקטרוניקה, והסיבה ברורה: שקיות נייר ממותגות ומעוצבות יוצרות רושם מקצועי ואיכותי.

שקית נייר מעוצבת היא כלי פרסומי מעולה עבור העסק

אם השקיות יפה, חזקה ועשויה היטב, הלקוח ימשיך להשתמש בה. כך, בכל פעם שיצא מהבית עם השקית לקניון או לים או אפילו לסידורים, הוא ימשיך לפרסם את העסק שלכם.

שקיות נייר בכל הגדלים והצבעים ו...במחירים תחרותיים!

חברת פלקסופרינט בע”מ מתמחה לא רק באריזות גמישות אלא גם בתחום שקיות הנייר. מפעלנו מייצר שקיות מנייר רגיל וממוחזר, כולל נייר קראפט, בהתאם לצרכי הלקוח.

נשמח לייצר עבורכם שקיות נייר מעולות בכל הגדלים ובכל הצבעים, חלקות או ממותגות עם הלוגו והפרטים של העסק שלכם. והכי חשוב – שקיות הנייר הממותגות והמעולות שלנו זמינות במחירים תחרותיים!

שקיות נייר ממותגות קונים רק בפלקסופרינט: בזכות 40 שנות ניסיון, קשרים מקיפים עם ספקים, מכונות ייצור מתקדמות, מכונות דפוס חדישות והיכרות עמוקה עם תנאי השוק ודרישות השטח. בפלקסופרינט נוכל לעצב עבורכם שקיות בהדפסה איכותית ביותר, עד 8 צבעים, באחת המכונות המתקדמות בארץ.

הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ילווה אתכם לאורך כל התהליך ויסייע לכם לבחור את שקית הנייר המתאימה ביותר לצרכים שלכם ולתקציב שלכם.

מאמרים נוספים

המדריך לדפוס פלקסוגרפי בשנת 2021

הדפסה פלקסוגרפית היא שיטת דפוס שבה משתמשים בגלופה גמישה (מפולימר) המעבירה את הדיו ליריעה. שיטה זו מתאימה במיוחד להדפסה על גבי חומרים עדינים.

איך אפשר לעזור?

נשמח שתמלאו את הפרטים הבאים ונציג שלנו יחזור אליכם ואליכן בהקדם האפשרי