כל פתרונות האריזה למאפיות

חברת פלקסופרינט היא החברה המובילה בישראל לייצור שקיות ופתרונות אריזה לכל סוגי הלחמים והמאפים

מזה 40 שנה עובדות חברת פלקסופרינט וחברת האם שלה, ב. קרשטיין אריזות בע”מ, עם מירב ומיטב המאפיות בארץ, ומספקות להן את כל סוגי השקיות ללחם (וויקט, למינציה, ועוד) באיכות מעולה ובמחירים תחרותיים.

חברת פלקסופרינט מכירה לעומק את הצרכים של המאפיות בישראל, ואת האתגרים התפעוליים שהמאפיות מתמודדות איתם. בזכות הניסיון הרב שצברנו, אנחנו יודעים בדיוק איך להתאים לכל לקוח את שקיות האריזה המתאימות ביותר לצרכיו, ולהעניק לו שירות ללא תחרות.

שקיות וויקט לאריזה של לחמים, לחמניות, ופיתות

מהי שקית וויקט למאפיות?

שקית וויקט הינה שקית המיועדת לאריזה אוטומטית של מוצרי מזון ומוצרים אחרים. שקיות הוויקט פתוחות בחלקן העליון, ומותקנות על קליפס ברזל או נערמות בבלוק פרפורציה המותאם למבנה מכונת האריזה של המפעל שלכם. מכונות האריזה האוטומטיות מכניסות מוצרים לשקית הוויקט, השקית המלאה נתלשת מקליפס הברזל, נסגרת, וממשיכה הלאה על המסוע.

שקיות וויקט הן פתרון האריזה המועדף על המאפיות בישראל. שקיות הוויקט האיכותיות של חברת פלקסופרינט מתאפיינות בהתאמה מלאה למכונת האריזה במאפיה, בשקיפות גבוהה ועמידות, ובעיצוב מודרני.

שקיות וויקט למאפיות - רק בפלקסופרינט

חברת פלקסופרינט מכירה לעומק את הצרכים של המאפיות בישראל, ואת האתגרים התפעוליים שהמאפיות מתמודדות איתם. בזכות הניסיון הרב ומכונות הייצור המתקדמות שברשותנו, נוכל לייצר עבורכם שקיות וויקט בפרקי זמן קצרים, באיכות גבוהה, ובהתאמה מושלמת למכונות האריזה שבמאפיה שלכם. אנחנו יודעים איך להתאים לכל מאפיה בדיוק את שקיות האריזה הנכונות ביותר לצרכיה, ומקפידים תמיד להעניק שירות ללא תחרות.

שקיות ללחמים ומוצרי מאפה מכל הסוגים

בנוסף לשקיות הוויקט, חברת פלקסופרינט מתמחה גם בכל שאר סוגי השקיות ללחמים, מוצרי מאפה, פריכיות, ומוצרים נלווים כמו עוגיות, פירורי לחם, קרוטונים, ועוד. בין היתר נוכל לייצר עבורכם:

בזכות מכונות הייצור והדפוס המתקדמות שבמפעלנו, נוכל לספק לכם שקיות בכל הסגנונות, חלקות או ממותגות, בהדפסה יפהפיה עד 8 צבעים (בין הטובות בארץ!), במחירים תחרותיים, ובזמני אספקה מהירים.

שקיות שרינק לאריזה אוטומטית של לחמים

שקיות אלה עשויות מחומר מיוחד (פוליאולפין POF), המתכווץ בחום. לאחר האריזה האוטומטית, המוצר עובר במנהרת חום, והשקית מתכווצת סביבו, כך שהיא מקבלת את הצורה של המוצר ועוטפת אותו באופן מדוייק.  

שקיות נייר לבגטים, לחמים, בורקסים ושאר מוצרי מאפה

בפלקסופרינט תוכלו למצוא מגוון שקיות למוצרי מאפה – לחמים, בורקסים, בגטים, ועוד. ניתן להזמין שקיות נייר למוצרי מאפה מנייר רגיל ומנייר דוחה שומן. ניתן להזמין שקיות במגוון גדלים ובמגוון עיצובים (חלק או מודפס, עד 8 צבעים באיכות גבוהה ביותר).

למינטים - גלילי למינציה ושקיות מיוחדות למוצרי מאפה, קמחים ואבקות

פלקוספרינט מתמחה בייצור גלילי למינציה למוצרי מאפה. גלילי למינציה הם גלילים של יריעות רב שכבתיות (למינטים). היריעות הרב שכבתיות משמשות לאריזת מוצרי מאפה וקמחים הזקוקים ל-BARRIER (חסם גבוה), אטימות, וחיי מדף ארוכים, לדוגמה: פירורי לחם, קמחים, בלילות, ועוד. גלילי הלמינציה מתאימים למכונות FLOWPACK ומכונות אריזה אנכיות (ורטיקליות) במפעלים.

גלילי למינציה ושקיות למינציה למוצרי מאפה

את גלילי הלמינציה ניתן לחתוך ולהלחים לשקיות, ולקבל מחברת פלקסופרינט אספקה של שקיות מוכנות לאריזה/מילוי. בחברת פלקסופרינט אנחנו מציעים:

חברת פלקסופרינט מתמחה מזה 40 שנה בייצור יריעות, אריזות גמישות ושקיות. גלילי הלמינציה של חברת פלקסופרינט הם באיכות מעולה, שקיפות גבוהה, ומתאימים במיוחד למאפיות ולתעשיית המזון.

גלילים לאריזה אוטומטית של לחמניות לשוק המוסדי

פלקסופרינט מתמחה בין היתר בייצור שרוולים פתוחים לאריזה אוטומטית של לחמניות. שרוולים אלה מתאימים במיוחד לשוק הסיטונאי ולמוסדות, כולל קייטרינג, מסעדות ועוד. ניתן להזמין גלילים ברוחבים שונים, המתאימים למכונות האריזה האוטומטיות במפעלכם. ניתן להזמין גם גלילי HDPE לאריזה אוטומטית של לחמניות המבורגר. כל הגלילים זמינים בעיצוב חלק או מודפס, לפי בקשתכם.

פתרונות תעשייתיים - כיסויי עגלות ומשטחים, גלילי יריעות שונים, שקים לקרטונים

בפלקסופרינט תמצאו מגוון מוצרים נלווים לכל צורכי התעשייה. בין היתר נוכל לייצר עבורכם כיסויי עגלות, גלילי יריעות מכל הסוגים, שקי אשפה, שקים לריפוד קרטונים (על מנת שמוצרי המאפה לא יבואו במגע ישיר עם הקרטון), ועוד. הצוות המקצועי שלנו ישמח לענות על כל שאלה, ולמצוא את הפיתרון המקצועי הטוב והמשתלם ביותר עבורכם.

להתאמת שקיות ממותגות לעסק

צרו קשר בטלפון 03-3967999 או באמצעות הטופס באתר ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

איך אפשר לעזור?

נשמח שתמלאו את הפרטים הבאים ונציג שלנו יחזור אליכם ואליכן בהקדם האפשרי