איכות הסביבה

בחברת פלקסופרינט, השמירה על איכות הסביבה היא ערך מרכזי

מוצרים ידידותיים לסביבה ואריזות ממוחזרות

בשנים האחרונות משקיעה חברת פלקספורינט מאמץ רב בקידום פתרונות אריזה ידידותיים לסביבה. כיום יכולים לקוחות החברה להזמין כמעט כל שקית או אריזה מחומרים מתכלים, ממוחזרים או מתמחזרים, בהתאם לצורך.

בנוסף, מקפידה חברת פלקסופרינט לקדם פתרונות אריזה חד חומריים (MONOMATERIAL) על מנת לאפשר מחזור יעיל ומלא של האריזה ותהליכי למינציה ללא שימוש במדללים, בהתאם להמלצות ארגוני ההגנה על הסביבה המובילים בעולם.

בהתאם לצרכי הלקוחות, מציעה חברת פלקסופרינט מגוון רחב של מוצרים ידידותיים לסביבה, החל מאריזות מלומנטות מחומרים מתכלים (כגון נייר או צלופן), וכלה בפתרונות אריזה מודפסים מחומרים ממוחזרים.

שומרים על הסביבה - ביחד

פלסקופרינט מלווה בחברת ייעוץ סביבתי, על מנת לעמוד בקפידה בכל תקנות המשרד להגנת הסביבה הנוגעות לטיפול בחומרים מסוכנים ופליטת מזהמים לאוויר. חברת פלקסופרינט מחוייבת לשמירה על סביבה נקייה, ופועלת לשיפור מתמיד של נהלי העבודה והקטנת ההשפעה הסביבתית של המפעל.

צמצום ההשפעה הסביבתית - למען העתיד של כולנו

במפעל חברת פלקסופרינט הושקעו לאחרונה משאבים רבים במערכת חדשנית להפרדת שאריות בוצה ולמחזור מדללים. מערכת זו מצמצמת באופן ניכר את הפסולת במפעל ומאפשרת חיסכון גם בצריכת כימיקלים.

בנוסף הותקנה במפעל מערכת RTO, הקולטת את גזי הפליטה ממכונות הייצור ומטפלת בהם באמצעים הנדרשים על פי התקנות, על מנת לשמור על איכות האוויר.

בפלקסופרינט פועלים לצמצום הפסולת והרחבת המיחזור, מתוך הבנת חשיבות הכלכלה המעגלית

בשנים האחרונות הטמיעה חברת פלקספרינט תוכניות עבודה שמטרתן להרחיב את מעגל המיחזור ולצמצם משמעותית את טביעת הרגל הפחמנית.

חברת פלקסופרינט אף משתתפת בפרוייקטים ממשלתיים המקדמים כלכלה מעגלית, ומעודדים השקעת משאבים בחומרי גלם המאפשרים “תיכנון מוצר” בראייה סביבתית (ECODESIGN). כך, נחסכת כמות עצומה של חומרי גלם ופסולת להטמנה, וניתן למחזר את המוצר בתום השימוש בו, מכיוון שהוא הופך לחומר גלם עבור עסקים אחרים בישראל.

מאמרים נוספים

איך אפשר לעזור?

נשמח שתמלאו את הפרטים הבאים ונציג שלנו יחזור אליכם ואליכן בהקדם האפשרי