איך בוחרים יצרן שקיות ניילון מנצח?

אחד הדברים הכי חשובים שכל בעל עסק צריך לעשות, הוא לבחור את הספקים הנכונים איתם הוא עובד ועליהם העסק שלו מתבסס. בחירה של ספק נכון תיתן לכם שקט נפשי ויציבות, ותאפשר לכם להתרכז בעסק שלכם.

אחד מתוך הספקים הרבים אליהם תפנו במהלך הפעילות העסקית שלכם הוא ספק המתמחה בייצור שקיות ניילון ואריזות נייר. למעשה, בחירת ספק בחירת שקיות ניילון ואריזת נייר היא חשובה במיוחד, כדי שתוכלו לספק ללקוחות שלכם אריזות מתאימות למוצרים הפיזיים שאתם מוכרים. ומובן מאליו שתרצו לבחור בטוב ביותר.

אבל, איך אפשר לבחור את היצרן המתאים ביותר לעסק שלכם? מתוך עשרות החברות בשוק, למי כדאי לפנות אם אתם זקוקים לשקיות ניילון ממותגות, או לשקיות ניילון למזון? המאמר שלפניכם יעשה קצת סדר בדברים, ויעזור לכם להימנע מהטעויות שרוב העסקים המתחילים מבצעים.

אז איך לבחור יצרן שקיות ניילון מתאים?

 כשאנחנו מדברים על יצרן המתמחה בשקיות ניילון לעסקים חשוב לוודא כי היצרן אכן עונה על כמה קריטריונים חשובים וביניהם:

  • מגוון מוצרים רחב
  • יכולת ייצור מהירה ופתרון בעיות דחופות
  • יכולת הדפסה איכותית על שקיות
  • יכולת לייצר שקיות שמותאמות באופן ספציפי למפעל של הלקוח, ולמכונות האריזה של הלקוח
  • יחס טוב בין איכות למחיר
  • יכולת להציע פתרונות חדשים כדי לשפר את המערך הקיים
  • קשרים וניסיון מול ספקים

הרשימה אולי נראית מורכבת לבעל עסק ממוצע, אבל אל דאגה! – כעת נתעכב על כל אחד מקריטריונים שציינו, ונבין מדוע הוא כה משמעותי.

מגוון רחב של שקיות ניילון ואריזות למוצרי מזון

יצרן חזק יוכל להציע לכם מגוון גדול של שקיות, כדי לענות על כל צורך – מגוון גדלים, מגוון צבעים, ומגוון חומרים. אחת הטעויות שעושים בעלי עסקים בתחילת הדרך, היא למצוא יצרן זול יחסית, שיכול להציע להם סוג אחד או שניים של שקיות ניילון במחיר זול.

אבל ברגע שעולה דרישה מצד הלקוח לשקיות נוספות, או למוצר קצת יותר איכותי, או להדפסה טובה יותר, או לכמות נוספת של שקיות בהתראה קצרה, או לשקית מיוחדת מחומר ספציפי, הספק הזול נתקע… ואז בעל העסק צריך לחפש ספק אחר, להתחיל את התהליך מהתחלה, ולהיפרד כמובן מזמן וכסף.

יכולת ייצור מהירה ופתרון בעיות דחופות

כפי שאתם בוודאי יודעים, בחיי היום יום של כל עסק ישנם אינספור בלת”מים. מכונות נתקעות, הזמנות חדשות מגיעות באופן מפתיע, ציוד חסר במחסנים… אלה מצבים מוכרים וידועים.

מצב שבו חסרות לפתע שקיות בעבור הלקוחות בעסק הוא חד משמעית מצב חירום עבור כל עסק. רק דמיינו לעצמכם מה יקרה אם למאפיה יחסרו לפתע שקיות ללחם החם שיוצא מהתנור, או שחנות תתקע בלי שקיות כי מנהל המחסן שכח לבצע הזמנה… אלה לא מצבים דמיוניים, אלה דברים שקרו וקורים להמון בעלי עסקים מידי יום.

כדי לשמור על התפקוד התקין של העסק שלכם, חשוב לבחור יצרן שקיות ניילון שיש לו את היכולת לספק חומרי גלם בכמות המתאימה, לייצר בהתראה קצרה שקיות לפי הצרכים שלכם, ולהתמודד עם מצבי חירום לוגיסטיים ועם תקלות במכונות האריזה במפעל שלכם.

הלקוחות של פלקסופרינט, לדוגמה, יודעים שהצוות המקצועי של החברה מספיק בקיא ומנוסה כדי לתת מענה לכל בעיה. לפלקסופרינט יש גם את הידע הטכני וגם את המחסנים הלוגיסטיים שמאפשרים לה להתמודד עם אירועים בלתי צפויים, ולעזור ללקוחות בכל מצב.

אצלנו בפלקסופרינט  – אתם יכולים להיות רגועים, משום שיש מישהו מנוסה ששומר עליכם ודואג בכל רגע נתון לוודא שאינכם קרובים למיצוי השקיות בעסק וכמובן יכול לספק עבורכם הדפסת שקיות איכותיות בתוך זמן קצר ולהתמודד עם מצבי חירום לוגיסטיים

יכולת הדפסה על שקיות

יצרן שלא מצליח להבטיח לכם איכות גבוהה של הדפסה על שקיות, הוא יצרן שבעצם מקשה על המותג שלכם בתחרות מול המתחרים. השוק היום הוא תחרותי מאד, והאיכות של המוצרים עולה כל הזמן. אף עסק לא יכול להרשות לעצמו להדפיס על שקיות באיכות נמוכה.

כאשר אתם בוחרים יצרן שקיות ניילון ממותגות, הקפידו לבדוק עם איזה מן מכונות דפוס הוא עובד, ומה היכולות שלהן. למידע נוסף על חשיבות ההדפסה, אתם מוזמנים לקרוא את המדריך שכתבנו: מבוא לדפוס פלקסוגרפי.

יכולת לייצר שקיות שמותאמות באופן ספציפי למוצר ולמפעל של הלקוח

כיום חברות רבות מציעות שקיות סטנדרטיות, אבל אין להם את היכולת לייצר שקיות לפי מידה המתאימה בדיוק לצרכים שלכם. זהו קושי שעלול להשפיע על הליך המיתוג שלכם, משום שאפיון נכון של הצרכים שלכם הוא קריטי על מנת לייצר עבורכם את השקיות הכי טובות ומשתלמות.

אמנם, ישנם עסקים שיכולים “להסתדר” עם שקיות ניילון סטנדרטיות שמגיעות בסיטונאות, אבל רוב העסקים זקוקים לפתרון מותאם אישית.  לפני שאתם רוכשים כמות גדולה של השקיות הלא נכונות, או אפילו גרוע מכך – של אריזות למזון מהסוג הלא מתאים – כדאי לכם לדבר עם מומחה ולקבל ייעוץ מקצועי מיצרן שקיות ניילון מוביל בתחום.

הצוות הטכני של פלקסופרינט מחכה לכם, ואתם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות. נשמח להתאים לכם שקיות ניילון חזקות, איכותיות, בעיצוב יפהפה, מהחומרים הנכונים ובמחיר משתלם.

יחס טוב בין איכות למחיר

הנטייה הטבעית של בעלי עסקים היא לחסוך בעלויות בכל מקום שאפשר, ובצדק! אבל החוכמה האמיתית היא לא סתם לחסוך, אלא לדעת איפה ואיך לחסוך. כיום ניתן לייצר שקיות ניילון מכל מיני סוגים, בעובי משתנה ומחומרים שונים, כך שטווח המחירים עבור שקיות ניילון הוא רחב. לכן חשוב להתייעץ עם מומחה לשקיות ואריזות למזון, שידע איך למצוא את האיזון המושלם בין איכות למחיר.
נהוג לחשוב שאין שום סיבה להוציא יותר מידי כסף על שקיות. אבל, שקית באיכות נמוכה שתתפרק ללקוח שלכם בין הידיים תגרום לכם לנזק תדמיתי רציני. ואם מדובר על שקית למוצרי מזון, הנזק הוא לא רק תדמיתי, הוא גם בריאותי ועלול להיות משמעותי.

יכולת להציע פתרונות חדשים כדי לשפר את המערך הקיים

“אבל כל השקיות זה בערך אותו דבר, לא?” שאל אותנו פעם לקוח חדש. התשובה, כפי שגם הסברנו במאמרים קודמים, היא ששקיות הן דבר הרבה יותר מסובך ממה שאנשים מדמיינים לעצמם.
כל אחד משלבי ייצור השקית, החל מייצור החומר הפלסטי וכלה בחיתוך השקית, ההלחמה וההדפסה על השקית, דורש ניסיון מקצועי משמעותי.חשוב לבחור ביצרן שקיות ניילון לעסקים שיש לו את הניסיון והמכשור המתאים כדי לייצר את השקיות הנכונות. אבל זה לא מספיק!

מכיוון שהשוק משתנה מהר מאד, וכל הזמן מופיעים טרנדים חדשים, חומרים חדשניים ודרישות חוקיות חדשות (במיוחד אם אתם מייצאים את המוצרים שלכם לחו”ל), חשוב לבחור בייצרן שנמצא עם האצבע על הדופק, ויוכל להציע לכם חומרים חדשים ולייצר עבורכם את השקית הכי מתאימה, הכי רלוונטית, והכי משתלמת.

קשרים וניסיון מול ספקים

בוודאי שמעתם על הקשיים העצומים שהתעוררו בעולם הלוגיסטיקה בשל מגפת הקורונה ששבשה את שרשרת האספקה באופן קשה. המציאות החדשה דורשת מצד אחד גמישות תפעולית, ומצד שני בסיס חזק ויציב מאד בשוק.

היום, יותר מאי פעם, קריטי לבחור אך ורק בספקים שיכולים לתת לכם מענה רצוף, יציב, וקבוע. חברת פלקסופרינט היא בעלת ניסיון של 40 שנה בשוק השקיות והאריזות למזון, ועובדת עם רשת ספקים איכותיים ואמינים. כתוצאה מכך, הלקוחות של פלקסופרינט יודעים שיש להם על מי לסמוך, גם בשגרה וגם ברגעי משבר.

יש סיבה לכך שמזה למעלה מ-40 שנה, מיטב החברות בארץ עובדות עם פלקסופרינט, וסומכות עלינו שנייצר עבורם שקיות ניילון, שקיות ממותגות, שקיות למוצרי מזון, ומגוון רחב של אריזות מכל הסוגים.

חברת פלקסופרינט מציעה שירות מקצועי, פתרונות חכמים, מחירים תחרותיים, ומוצרים מודפסים באיכות מדהימה (בין הטובות בארץ). נשמח לשבת איתכם לכוס קפה, לאפיין את הצרכים שלכם, ולהתאים לכם שקיות ניילון ממותגות ואיכותיות. 

מאמרים נוספים

איך אפשר לעזור?

נשמח שתמלאו את הפרטים הבאים ונציג שלנו יחזור אליכם ואליכן בהקדם האפשרי